Loading...
Loading...
Loading...

Patient Testimonials

WhatsApp

G.....

Ben kendisinin ameliyatlı hastasıyım, görme ile ilgili değil göz çevresi operasyonlarında uzman birini araştırdım. Göz altı torbalarımdan şikayetim vardı.3-4 ay önce sadece ilk defa kendisine gelmek istedim. Kış aylarında gelmiştim.Detaylı anlattı, problemimin ne olduğunu söyledi.Yaşıma göre değerlendirme yaptı.Benim yaşıma göre nasıl yapacağını özel olarak söyledi

More... about this is some title

Gülben

Göz kapağı düşüklüğü şikâyetim ve kızımın göz pınarındaki her sene biraz daha büyüyerek beni endişelendiren kitleyi aldırmak için birkaç senedir doktor arayışındaydım. Sevdiğim ve güvendiğim bir doktor arkadaşımın tavsiyesi ile Doktor İlke Hanım ile tanıştım. Doktor Hanım’ın ilgili, bilgili, güven verici ve sıcak yaklaşımı sonucunda göz kapağı ameliyatımı kendisine yaptırmaya karar verdim.

More... about this is some title

Özge Şahintürk

Kırk yaşa geldiğimde cilt bakımı dermatolog eşliğinde desteklensin diye Sadiye Kuş’a gittim. Benim göz kapağı düşüklüğümü fark edip İlke Hanım’a yönlendirdi. İlke Hanım muayenesinde göz kapaklarımın gözbebeğimi nasıl kapattığını bana anlattı ve göz kapağı ameliyatı önerdi. Ameliyat sürecim çok çok rahat geçti, doktorumun işine hakim hali ve sıcaklığı harikaydı.

More... about this is some title

S....g

İlke hanımı, annemin ameliyat sürecinde tanıdım. Annem farklı zamanlarda 3 defa yüz felci geçirmiş ve sağ gözündeki kısıklık şikayetiyle gitmişti. Hem göz kısıklığı hem de göz kapağı ameliyatı oldu. Annem doktor konusunda çok titiz bir araştırma yapar, annemde ameliyat sonrasındaki süreçte değişimi görünce neden İlke hanımı tercih etti bir kez daha anladım.Annemden kısa bir süre sonra...

More... about this is some title

Ed...r

Eşim ameliyat olacaktı. Çok dr’a gittik.. Keşke İlke hanımla daha önce tanışsaydık. Şimdi herkese söylüyorum. Kendinizi güvenle teslim edebileceğiniz, güvenebileceğiniz bir dr. Yaklaşımı, ilgisi, konuya hakimiyeti, size anlatımı… Eşimde hem cilt fazlalığı hem de göz fıtığı vardı. Gerekli açıklamaları bize yaptıktan sonra eşimle hiç düşünmeden ameliyata karar verdik. Çünkü kendisine gerçekten inandık.

More... about this is some title

Nu...l

Göz yaşı kanalı tıkanıklığı için İlke Hanım'a başvurdum. Ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve bana tüm süreç hakkında çok detaylı bilgiler verdi. 2 gün içerisinde ameliyat işlemlerim gerçekleşti. İlke Hanım ameliyata hazırlık sürecini benimle birlikte takip etti. Ameliyatım çok başarılı geçti.Aradan bir hafta geçtikten sonra dikişlerim alındı süreç beklediğimden daha rahat ve konforlu geçti.

More... about this is some title

R.....

İlke hocam benim süper kahramanım. Gözaltı torbalarımdan şikayetçiydim çocukluğumdan beri. Başka doktora da gittim ama içime sinmemişti. Sonra bir gün İlke hocayı buldum ve danışmak için randevu aldım. Yaklaşımı, detaylı anlatımı, ilgisi o kadar iyiydi ki bir anda ikna oldum ve ilk randevudan 1 ay sonra ameliyata girdim. Hazır operasyona giriyorken üst kapakları da operasyona dahil ettik. Benim ekstra bir durumum vardı, o yüzden çok korkuyordum.

More... about this is some title

S....t

3 yaşından beri protez göz hastasıyım. Göz kapağı düşüklüğü sebebiyle Dr. İlke Hanıma ulaştım. Kendisi iki göz kapağımı da ameliyat etti. Daha ilk muayenede kendisi o kadar güven verdi ve operasyon süreci ile ilgili beni o kadar rahatlattı ki, uzun zamandır gözümde büyüttüğüm ameliyat sürecini çok kolaylıkla atlattım.

More... about this is some title

Ab...u

2013 yılında yaşadığım yüz felci sonrası sol gözümde oluşan göz kuruluğunu nasıl giderebilirim diye araştırma yaparken İlke Bahçeci ŞİMŞEK hocanın ismine rastladım. Onun hakkında yapılan olumlu yorumlardan sonra kendisine muayene olmaya karar verdim. iyi ki de gitmişim. Felç sonrası düşük durumda olan alt göz kapağımı kulağımdan alınan kıkırdak ile yukarı kaldırdı. Çok memnunum İlke hocayı tanıdığım içim. çok pozitif hayat dolu enerjisi yüksek bir doktor .

More... about this is some title

H.....

Acil bir durumum vardı, göz içi hastalığımla ilgili başka bir meslektaşı sayesinde kendisine ulaştım.7 yaşımdayken eski doktorum tarafından orbital implant gözüme yerleştirildi.Gözüm protez olduğu için hareketini sağlayan bir mekanizma bu.Bu mekanizma göz duvarını aşındırarak dışarı doğru çıkmaya başladığı için tehlikeli durum ortaya çıktı.

More... about this is some title

Dynamic6948

It has been a month since my upper blepharoplasty. My problems were droopy eyelids and years of constant discomfort with tension in my forehead and scalp because of trying to hold my eyes more open . After learning about the matter I ended up looking for an oculoplastic specialist and was convinced by the experience, research work and reviews of dr Ilke. My whole process from contacting her to the operation and healing has been such an easy and positive experience.

More... about this is some title

Fabulous264985

Dr Bahceci is a great great doctor. First of all she explains the whole process from the first day until 3-4 months. She definitely loves her job and she is very dedicated to her patients. She is very cautious for drawing the new design of the eyes and explains very well what she is planning to do. Thanks a lot for opening my eyes .Truly a miracle

More... about this is some title

evitabyetelmiyrani

I had a very successful surgery 8 months ago It was an operation that I had planned for a long time. I couldn't trust anyone. Then I met doctor Ilke Bahceci Simsek, I decided to have surgery the same day. The result was exactly as I wanted. Natural and healthy I am grateful to her.

More... about this is some title

Celal Demirkan

First of all, I would like to thank Dr. Ilke Bahceci Simsek and her team. Before meeting with her, I have visited some of the famous doctors but they were not listening to me, on the other hand not give any detailed information about the surgery. After meeting her, she listened to me and explained surgery in detail. Based on this, she made me calm and created a sense of confidence for surgery.

More... about this is some title

Polite540182

When I decided to have an upper eyelid aesthetic operation (Upper Blepharoplasty is an aesthetic operation performed to solve the problem of upper eyelid sagging due to aging. Eyelid sagging creates a tired and sad appearance in the facial area, which makes the face look older than it is.) I have seen Dr. Ilke Bahceci Simsek's work via social media.

More... about this is some title

sleepycat12

I had positive results because of her correct guidances..I prefer her because she is doctor who follows and implements inovations, higly recommend her.. She is very good both as a person and as a doctor.. Thank you very much for your close attention Dr Ilke…

More... about this is some title

Nu...n

Harika bir insan ve harika bir hekim. Hipertiroidi nedeniyle gözümde egzoftalmi rahatsızlığı meydana geldi. Sag gözüm büyüdü öne doğru çıktı. İlke hocam çok başarılı bir operasyon ile gözümü normale döndürdü. psikolojim bozulmuştu, şuan çok mutluyum.Benimle tedavim süresince çok ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ederim.

31 July 2021

F.....

Birkaç senedir ben hastasıyım ve müthiş seviyorum. Bir iki ameliyatımda bulundu,tedavilerimi yaptı.Çok memnunum, tüm herkese de tavsiye ediyorum.Kemoterapi sonrası tersten çıkan kirpiklerim vardı,onları yaktı.Onların ameliyatını yaptı.Başka gözle ilgili birçok sorunumda kendisine gittim:En son anestezi yoluyla yine kirpiklerim yakıldı.Kontrole gittim, herşey yolunda.Doktor olarak çok sevdim. Başarılı buluyorum, herkese tavsiye ederim.

18 May 2021

Er...

İlke hanım hem doktorluk hem kişilik anlamında her iki özelliğiyle özdeş olan biridir hastaları ile iletişimi empati yapması takdire şayandır ben Mart 2020 de ameliyat olarak tadınıdım kendisini ameliyat öncesi dinleyip program yapması ameliyat sonrası takip etmesi hastasını çok önemseyip onlara değer vermesi en büyük özelliklerinden biridir doktor ilke hanımın hastalarının da yetiştirdiği öğrencilerin de çok şanslı olduğunu düşünüyorum onunn gibi Güler yüzlü sevgi dolu doktorluğu harika olan ve sihirli ellere sahip birinden eğitim aldıkları için Gülen yüzünüz hiç solmasın saygılar doktor hanım.

26 April 2021

P.....

Hem annemin hem de benim göz doktorum.Annemin göz ameliyatı oldu, gözyaşı kanalı tıkalıydı.Çok başarılı geçti, çok zor ameliyattı ama başarılı geçti.Ondan dolayı çok mutlu olduk.Benim de göz kapağımda yağ bezesi vardı.Hiç iz kalmadan,tek bir kirpiğim bile kesilmeden çok başarılı bir ameliyat yaptı. Göz kontrollerimi yaptı, göz çevreme botoks işlemi uyguladı.Çok başarılı kendisi.Çok güleryüzlü, çok insancıl bir doktor.Ben kendisinden çok memnunum.Tavsiye ederim.Hekimliği ve hastalarıyla iletişimi çok çok iyi olan güleryüzlü bir doktor. Kendisinin hastası olmaktan çok mutluyum.

6 April 2021

İ...ç

Çocuğumu göz kayması şikayeti sebebiyle İlke hocamıza götürdüm. Daha önce bir çok akrabam ve yegenlerim kendisinde tedavi olup, ameliyat olmuşlardı ve çok olumlu tavsiyeler vermişlerdi. Ancak kendisinin çocuğumu tedavi etme yöntemi ve ilgisini hayatımda hiç bir yerde görmedim. Kendisine ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. KESİNLİKLE , GÖNÜL RAHATLIĞI İLE , HER TÜRLÜ HASTANIZI TESLİM EDEBİLECEĞİNİZ TAM DONANIMLI BİR HOCAMIZ.

28 July 2022

F.....

Mükemmel,bilgili, ilgili alakalı .Çok memnunum,hijyene dikkat ederim.Çok seviyorum,beğeniyorum.Tüm ailem kendisine muayene oluyor.Kocam katarakt ameliyatı, ben göz kapağı ameliyatı oldum. Gözlük numaralarımın kontrollerini, çocuklarımın gözlerinin kontrollerini yapıyor.Pek çok akrabalarımı yönlendiriyorum,Gayet iyi bir süreç yaşıyoruz.Her yıl mutlaka kontrollere gidiyorum,her yıl numara düşüyor gözlükte.

20 May 2021

D....a

Bebeğimizin göz yaşı kanal tıkanıklığı ameliyat sürecinde tanıstik, bircok doktorla gorustuk fakat İlke Hanımın ilgi alakası,sevecenliği,samimiyeti, kendisi ile surekli iletisim halinde olma imkânı sağlaması bizleri cok memnun etti. Bebeğimizle ilgili cok endise yasamistik bu surecte bize bebegimizi bir yakinimiza emanet etmis hissi uyandirmasi cok guven vericiydi iyi ki yollarimiz kesismis her sey icin tekrardan cok tesekkur ediyoruz…

5 January 2022

Y.....

İlke Hocaya göz kapağı ameliyatı olmak için gittim. Yaşım bu ameliyat için genç sayılabilir, 27 yaşındayım, ancak iki gözümde de aşırı düşüklük ve dengesizlik vardı. Sağ gözüm sol gözümden de düşüktü ve asimetrik duruyordu. İlke Hoca ameliyattan yararlı çıkacağımı söyledi ve aşırı tatlı bir dil ve ilgiyle süreç hakkına konuştuk. Kendisi çok ilgili ve dikkatli bir doktor, onu bulduğum için çok şanslıyım. Ameliyat sonrası resmen düşük kaşımı bile bir şekilde saklamayı başardı, sonuçtan ÇOK memnunum.

11 May 2023

T....t

İlke Hocam...size nasıl teşekkür etsem bilemiyorum.. Çok belirgin bir göz kayması ameliyatimi gerçekleştirdi, cok tatlı, cok sabırlı, cok detaylı bilgilendirmeleriyle beni ikna etti, cunku 42 yasindayim hiçbir goz doktorundan durumumun ameliyat ile geçeceğini ve ozguvenimin artacağını söylemedi...ta ki İlke Hocam ile tanışana kadar… Artik sayenizde daha ozguvenliyim daha güzel bakiyorum hayata..keske sizi daha önce tanısaydım.. İlginize alakaniza sonsuz teşekkür ederim hocam..iyi ki varsınız.

30 September 2022

Seher Serbest

46 yaşındayım, göz kapaklarım düşüktü, yorgun bir görüntüm vardı. Gözlerim küçücük görünüyordu. İlke Hocam göz kapağı operasyonu yaptı. Aynı kadın, aynı yüz, aynı göz ama çok farklı görünüyorum. Gören herkes şaşırıyor, beğeniyor. Yılların yorgunluğu yüzümden silindi. Hem çok iyi bir doktor hem de çok iyi bir insan. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

25 June 2023

Sezen Ateş

31 yaşımda göz kapağı ameliyatı oldum, iyi kide oldum, :) o kadar güzel ve doğal duruyor ki, ameliyat olalı 13 gün oldu dikiş izlerim bile anlaşılmıyor, zamanla dikiş izleri bile kalmayacak, kendisine burdan çok teşekkür ederim. :)

28 June 2023

N.....

Benim 5-6 yıldır süren bir rahatsızlığım vardı. İğneyle bir işlem uygulanmıştı, ödem şişkinlik olmuştu göz altımda.İlke Hanım'ın uyguladığı enjekte tedavisiyle geçirdi. Çok uğraştığım ama çözemedğim bir rahatsızlıktı.Hyalüronik asit uygulaması da yaptı bana.Ondan da çok memnun kaldım.Bilgilendirme konusunda da dikkatli bir hekim.Güven verici olması ve elinin hafif olması güzeldi.Her sorunuma cevap verdi.

8 April 2021

P.....

İlke Hanım iyi bir doktor,benim katarakt ameliyatımı yaptı.Sürekli kontrolündeyim, çok memnunum.Gözlerim gayet düzeldi, yakın ve uzağı gözlüksüz rahatlıkla görebiliyorum.Uzağı göremiyordum, uzağı görebiliyorum.Bakış açım netleşti, gözümle ilgili bir problemim kalmadı.Randevusuna sadık, hastasını takip eder.Soranlara İlke Hanım'ı tavsiye ederim.

19 May 2021

G.....

1.5 yaşındaki kızımın kaş ile gözü arasındaki dermoid kist sebebi ile doktorumuza başvurduk. Yapmış olduğu çok başarılı ameliyat sayesinle kistten kurtulduk. Gözü bir haftada çok iyi bir şekilde iyileşme gösterdi. Şimdiden ameliyat izi kaybolmaya başladı. Herşey için çok teşekkür ederiz. İyi ki hocamızla karşılaşmışız.

25 December 2021

Ca...

İlke hocama botox ve mesoterapi için gidiyorum ve çok memnunum ilacı gösteriyor ve eksiksiz uyguluyor ve sonucu harika her çıkışımda mutlu ayrılıyorum ayrıca güzler yüzü tatlı hocam çok teşekkür ederim.

27 September 2022

Al...r

Uzun süredir beni rahatsız eden göz kapağımdaki sorun ile gittim ilk defa kendisine gayet tatlı şekilde iletişim kurduk yapılacakları anlattı ve iki küçük operasyonla tam istediğim gibi oldu minnettarım kendisine.

16 October 2022

Se...l

Öncelikle sayın ilke doktoruma bana yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim. İlk muayenemde göz kapağı düşüklüğü mu detayli kontrol ederek kısa bir süre içinde doğuştan sağ göz kapağı düşüklüğü problemi mi 1 saat içinde başarılı göz kapağı ameliyatı gerçekleştirerek beni çok mutlu ettiği için tekrardan ilke hanıma çok teşekkür ediyorum.

1 November 2022

T....o

İlke hocam anlayisli , butun sorulari detayli bir sekilde yanitlayan , daima gulumseyen, sevgi dolu, hastasini misafir gibi karsiliyan, konusuna hakim, guven veren ve her an rahatlikla ulasabileceginiz bir hekim. Bilgisi ve enerjisi ve empati duygusu ile kesinlikle tavsiye ediyorum ! Ust goz kapagi ameliyatimi cok basarili bir sekilde yapti. Ameliyat sonrasi takip cok iyiydi . Alt goz kapagi ameliyatini yapmasini sabirsizlikla bekliyorum.

18 October 2022

Kı...t

Şimdiye kadar gittiğiniz göz doktorlarını kesinlikle unutun. Cana yakınlığı sevecenliği ve rahatlatıcı konuşmaları ile göz kapağı ameliyatının nasıl bittiğini anlamadım bile. Korkarak girdiğim ameliyattan gülerek çıktım diyebilirim. Ameliyat öncesinde ve sonrasındaki bilgilendirme ve takip çok iyiydi. Ameliyattan çok çok memnun kaldım. Artık İlke hocam ailemizin doktoru.

25 January 2023

Inventive802776

I am so happy with the treatment of blepharoplasty that Dr Ilke Bahceci Simsek did for me. I couldn't have asked for a better professional ,passionate, caring doc who gave a great deal of thought in her work,reassuring me and the care she gave me from beginning to the end of my stay in Turkey. I am so glad I met you as I had doubts but you answered all my questions.Thank you for still continuing to think of me even now and checking on my progress.

1 May 2023

Brave189817

I always wanted to have eyelid surgery but I was scared post surgery complications. I met Dr. Ilke Bahceci and she explained the surgery and before/after process very well. She gave me assurance and confident. Luckily with her magic hands, I had no single complications, and my eyes/face did not even swallow. I got recovered very quickly in 3-4 days time. My friends saw the difference with my look straight away. This surgery has made a positive impact on my self esteem and I have to thank you from the bottom of my heart. Thank you for taking such good care of me during my recent procedure.

24 January 2023

Energetic404857

After 3 failed ptosis procedures,(levator resection) I finally met with my dear specialist mrs. Simsek and I got my very satisfied final results thanks to her. She made frontalis sling procedure to my left eye ptosis. Before, during and after the surgery I was perfectly welcomed and good examined by her and as a result after years of failed and depressed times, now I feel myself confident and beautiful again! Not only the success of the procedure but also the friendly and professionally relationships between her and her patients was very important for me. Only thing I can say a big thank you!

23 January 2023

Gentle31358

Doctor Simsek operated my down eyelid blefaroplasti. I had complains about tired look because of under eye bags. She made very careful examination before operation and explain me every details about surgery and recovery period. Surgery was extremly comfortable . I had no pain or scars. She made the surgery from inside of eyes. I had only some bruise as she informed me before. As a result now I have very fresh and natural look. Also She is always kind and shows too much emphaty to her patiences. I am very pleased to meet with her and being her patient

2 November 2022

Eray Sar

I had ptosis (eyelid droops) on both sides and i was operated on by Dr. Ilke Bahceci Simsek successfully. She performed a special method to shorten the eyelid muscles, therefore there was no surgical scars left. She was supportive of the post-op period. I am so happy with the operation results. She is the most kind, helpful, and perseverance doctor I have ever seen. I appreciate for everything.

26 November 2022

gulmen1957

I had a wonderfull experiment with Dr.Ilke Bahçeci who also did same opeation to my friend Blepharoplasty is a type of surgery that removes excess skin from the eyelids. In and out total 5 hours including resting in the Hospital, I am very appreciated to her. Result is perfect no need to be scare after operation was also easy. Thanks to her and other staff of the hospital(yeditepe hospital)

12 September 2022

Address

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Balmumcu, Şakir Kesebir Caddesi Gazi Umur Paşa Sokak No:28 34349, Beşiktaş/İSTANBUL

ilke.simsek@dogalzeka.com.tr

+90-5336114487

+90-2124447000

Follow Me